+420 737 961 100 info@sycherak.cz

Služby a aktivity

 

Koupání, půjčovna loděk, rybolov

Přímo v našem kempu se nachází rybník Chobot, který je dostatečně velký a hluboký i pro náročné plavce. Pláž a vstup do vody jsou nově vysypány pískem a vstup je pozvolný. Pokud máte zájem o koupání v bazénu s čistou vodou, tobogánem, skluzavkou, dětským brouzdalištěm a dětským hřištěm – doporučujeme navštívit bazén v německém Waidhausu, který je vzdálen cca 20 km.

Pokud máte zájem seznámit se s celým rybníkem Chobot – s jeho 2 ostrůvky a krásnou zalesněnou krajinou podél břehů – doporučujeme si zapůjčit loďku či šlapadlo a podniknout výlet po vodní hladině.

Info – předem je nutno si půjčení lodě či šlapadla zaplatit v recepci a se stvrzenkou jít do půjčovny.

 

Pro vášnivé rybáře i začátečníky každoročně nakupujeme do rybníka zvaný „Malý Sycherák“ za několik desítek tisíc korun českých lovné ryby – převážně kapr, candát, ale najde se i štika či sumec. Na břehu „Malého Sycheráku“ se krásně relaxuje s rybářským prutem v ruce… 

Info – povolenku vám vystaví po zaplacení v recepci.

Minigolf, hřiště, stolní tenis

Je Vám horko? Už máte opalování dost? Co takhle zkusit dovednost na minifgolfu? Díky tomu, že je minigolf umístěn mezi stromy, můžete si příjemně odpočinout od slunečních paprsků.

V kempu máme 2 hřiště. Jedno se nachází v blízkosti pláže a minigolfu a jedno mezi chatami IVANA. V případě zájmu – máme v recepci k zapůjčení síť a míče na volejbal a nohejbal.

Dětské hřiště se nachází poblíž recepce a je určeno pro nejmenší návštěvníky našeho kempu, aby i ti měli nějaké vyžití a rodiče chviličku odpočinku od svých ratolestí.

Betonový ping-pongoný stůl je k dispozici mezi chatami IVANA a klasický je možno si zapůjčit naproti recepci.

Pálky a míčky na ping-pong je možné si zapůjčit v recepci.

 

 

Společenská místnost, večery s hudbou

Není hezké počasí? Co takhle jít se posadit k nějaké společenské hře, kartám, či k poslechu krásného zpěvu při kytaře paní vedoucí „STRAVOVÁKU“? Oblíbenou zábavou v tomto zařízení se staly i pravidelné disco odpoledne pro děti s večerním pokračováním pro dospělé.

Zpívání při kytaře, diskotéky i dětské taneční zábavy jsou pořádány v HOSPŮDCE „U RYBNÍKA“ – (dříve Stravovák), v BISTRU „U RECEPCE“, v BISTRU PANA RYCHTRA.