+420 737 961 100 info@sycherak.cz

Služby a aktivity

 

Koupání

Přímo v našem kempu se nachází rybník Chobot, který je dostatečně velký a hluboký i pro náročné plavce. Pláž a vstup do vody jsou nově vysypány pískem a vstup je pozvolný. Pokud máte zájem o koupání v bazénu s čistou vodou, tobogánem, skluzavkou, dětským brouzdalištěm a dětským hřištěm – doporučujeme navštívit bazén v německém Waidhausu, který je vzdálen cca 20 km.

Půjčovna loděk a šlapadel

Pokud máte zájem seznámit se s celým rybníkem Chobot – s jeho 2 ostrůvky a krásnou zalesněnou krajinou podél břehů – doporučujeme si zapůjčit loďku či šlapadlo a podniknout výlet po vodní hladině.

Rybolov

Pro vášnivé rybáře i začátečníky každoročně zarybňujeme rybník „Malý Sycherák“ hlavně kaprovitými rybami, ale najde se i karas a štika. Na břehu „Malého Sycheráku“ se krásně relaxuje. Lovit lze po zakoupení povolenky, kterou v sezoně zakoupíte na recepci. Mimo sezonu nás kontaktujte na mobilním čísle +420 737 961 100. Lovit lze od dubna do konce září. Držitel povolenky musí dodržovat pokyny platné pro sportovní rybolov. V okolí rybníka je přísný zákaz stanování, rozdělávání ohňů, parkování a znečišťování prostor u vodní plochy a okolí.

Minigolf

Je Vám horko? Už máte opalování dost? Co takhle zkusit dovednost na minigolfu? Díky tomu, že je minigolf umístěn mezi stromy, můžete si příjemně odpočinout od slunečních paprsků. Míčky a hole si lze zapůčíte v Lodičkárně.

Volejbal a nohejbal

Hřiště máme přímo u Lodičkárny, kde si zapůjčíte síť a míč.

Kroket a petanque

Dostatek travnaté a písčité plochy lze využít i k těmto společenským hrám, které si rovněž lze zapůjčit v Lodičkárně.

Stolní tenis

Stůl máme k dispozici u Lodičkárny, pálky a míčky opět k zapůjčení rovněž tamtéž.

Dětské hřiště

Pro nejmenší návštěvníky kempu máme u Lodičkárny 2 dětská hřiště s houpačkami, skluzavkou a pískovištěm.

Společenská místnost s dětským koutkem

Restauraci „Dřevák“ lze za nepříznivého počasí využít i jako společenskou místnost. V dětském koutku se zabaví i nejmenší hosté kempu.

Večery s hudbou

V restauraci pořádáme v sezoně páteční či sobotní zpívané, při kterých si lze nejen zazpívat, ale i zatančit.